رئیس اتحادیه صنف مسافربری استان تهران با تاکید بر ضرورت نوسازی ناوگان اتوبوسرانی استان تهران اظهارداشت: نوسازی ناوگان اتوبوسرانی ضرورتی غیرقابل چشم پوشی و وظیفه دولت است و مسئولان باید قبل از دستور توقف تردد ناوگان بالای ۱۰سال، مبادرت به ورود دستگاههای جدید ، به روز و تازه تولید شده در شهر می کردند.

علی انصافی با بیان اینکه سوء‎مدیریت، ارائه خدمات مسافربری را زمین‎گیر می‌کند گفت: متاسفانه مسئولان مراکز معاینه فنی با اعلام اینکه به وسایل نقلیه بالای ۱۰ سال معاینه فنی داده نمی شود و تنها وسائط نقلیه با قدمت ۱۰ سال اجازه تردد دارند با بی‎درایتی نسبت به ایجاد فجایع در امر سرویس دهی کارخانجات، ادارات ، وزارت خانه ها و بیمارستانها و…  کردند. براساس این دستورالعمل صادر شده  وسائط ننقلیه‎ای که معاینه فنی نتوانستند بگیرند به محض ورود جریمه خواهند شد حال آنکه این مسئولان قبل از دستور توقف ناوگان بالای ۱۰سال باید مبادرت به ورود دستگاههای جدید و به روز و تازه تولید شده را در شهر می کردند که این در مسئولیت دولت است.

انصافی معترضانه بیان داشت: هر روز سازمانها و ارگانها با دستورالعملی جدید اصناف را محدود تر و شرایط را برای فعالیت آنها  سخت تر می کنند؛ در حالی که برای داشتن شهر سالم باید شرایط آن را فراهم کرد نه آنکه گلوی ناوگان مسافربری را بفشارند تا منجر به عدم سرویس دهی به کارمندان، کارگران، دانش آموزان، دانشجویان و…  در نهایت بلاتکلیفی عده کثیری از هموطنان در شهر گردد، پس بازسازی ناوگان حمل و نقل امری اجتناب ناپذیر و ضروری است.

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان سرهنگ سخائی - روبروی پارکینگ امور خارجه - ساختمان شماره 40 - طبقه سوم
  • کد پستی : 1136834835

  • 66746467
    66746266
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره اتحادیه

اتحادیه صنف مسافربری استان تهران با توجه به وجود تصاویری از مدیران و سوابق مستند از سال 1312 نه به صورت اتحادیه بلکه به صورت حرفه ای فعالیت داشته است. در گذشته به منظور حمل و نقل کالای پستی از اتومبیل هایی با اطاق سیمی استفاده می گردید، به تدریج با شکل گیری وسائل نقلیه و ورود کامیون و اتوبوس به بازار، مدیران موسسات باربری و مسافربری با مراجعه به اداره شهربانی و شهرداری مجوز اخذ نموده و امور حمل و نقل را در کشور انجام می دادندنمایش جزئیات

مسئولین اتحادیه