سهيل ميرمهدی: بايد امانتدار تجربيات و تلاش های ...

مهر 10 1401

 سهيل ميرمهدی: بايد امانتدار تجربيات و تلاش های پيشکسوتان صنف باشيم/ طبق قانون بايد تمامی مناقصات به اتحاديه سپرده شود   ????رئيس اتحاديه ...

ادامه مطلب...
با حضور رئیس و دبیر هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران

اعضای هئیت رئیسه کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف تهران انتحاب شدند .

پس از تصویب ترکیب کمیسیون های تخصصی اتاق اصناف تهران، جلسه انتخاب اعضای هئیت رئیسه کمیسیون آموزش و پژوهش این اتاق صبح امروز ۸دی ماه ۹۷ با حضور قاسم نوده فراهانی ریاست و علی فاضلی دبیر هئیت رئیسه تشکیل شد.

 

در این جلسه که با حضور اعضای جدید کمیسیون آموزش و پژوهش  در دور جدید فعالیت اتاق اصناف تهران انجام یافت پس از رای گیری آقایان محمدباقر معتمد به عنوان رئیس – محمد آقاطاهر نایب رئیس و نورالدین مهری دبیر با کسب آرای لازم ترکیب هئیت رئیسه کمیسیون مذکور را عهده‎دار شدند.

در ادامه قاسم نوده فراهانی ریاست اتاق اصناف تهران با اشاره و توصیه اعضای کمیسیون به اهمیت آموزش و پژوهش  گفت: کمیسیون آموزش و پژوهش  کمیسیون مهم و تاثیرگذاری است که می تواند راهکارها و پیشنهادهای بسیار سازنده ای را در اختیار هئیت رئیسه در راستای برنامه ریزیهای مدون و راهبردی برای ارتقاء و توسعه اصناف بگذارد، لذا هئیت رئیسه آمادگی همکاری با این کمیسیون و تمامی کمیسیون های اتاق را اعلام می دارد.

قابل ذکراست اعضای این کمیسیون متشکل از ۱۱ رئیس اتحادیه صنفی  شامل آقایان محمدباقرمعتمد- محمد آقاطاهر- نورالدین مهری- محمد پوررجبیان- علی انصافی- فرهاد کشانی- حبیب‎اله طهماسبی- فریدون نصیری- احمد رحمانی- مرتضی منبع چی- اکبرشاهرخی است.

 

 

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان سرهنگ سخائی - روبروی پارکینگ امور خارجه - ساختمان شماره 40 - طبقه سوم
  • کد پستی : 1136834835

  • 66746467
    66746266
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره اتحادیه

اتحادیه صنف مسافربری استان تهران با توجه به وجود تصاویری از مدیران و سوابق مستند از سال 1312 نه به صورت اتحادیه بلکه به صورت حرفه ای فعالیت داشته است. در گذشته به منظور حمل و نقل کالای پستی از اتومبیل هایی با اطاق سیمی استفاده می گردید، به تدریج با شکل گیری وسائل نقلیه و ورود کامیون و اتوبوس به بازار، مدیران موسسات باربری و مسافربری با مراجعه به اداره شهربانی و شهرداری مجوز اخذ نموده و امور حمل و نقل را در کشور انجام می دادندنمایش جزئیات

مسئولین اتحادیه