سید رضا پورسیف

در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی میزان، افزود: تک نرخی شدن بنزین درنرخ کرایه ها تاثیر مستقیم داشته است که این افزایش را در آینده نیز دوباره شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: با این افزایش قیمت، به طور کلی در طی سه ماه گذشته 2 بار شاهد افزایش نرخ کرایه ها بودیم. پورسیف گفت: با توجه به اینکه در اوایل سال شاهد افزایش نرخ کرایه ها بودیم، معقول بود این افزایش همزمان با تک نرخی شدن بنزین صورت می گرفت. رئیس اتحادیه حمل ونقل مسافربری با تاکید بر اینکه ابتدای سال همه مردم، از جمله اصناف و رانندگان آمادگی این افزایش را داشتند اضافه کرد: بهتر بود همانند سایر کشورها که افزایش سالانه کرایه را دارند در ابتدای سال شاهد این تغییرات بودیم. پور سیف با طرح این پرسش که چرا این افزایش همزمان با تک نرخی بودن بنزین نبوده است، گفت: هنوز به جواب این پرسش نرسیده ایم.

وی تصریح کرد: این افزایش قیمت دوباره، به سرعت بین رانندگان و مردم جا افتاد و کسی درمقابل این افزایش قیمت مقاومت نکرد. پورسیف گفت: کرایه اتوبوس ها 20درصد در اول سال  افزایش یافته است که باز هم شاهد افزایش کرایه اتوبوس ها خواهیم بود که به احتمال زیاد این افزایش 6 ماهه دوم سال و همزمان با بازگشایی مدارس خواهد بود. رئیس اتحادیه حمل ونقل مسافربری تصریح کرد: گازوئیل 20درصد و بنزین 43درصد افزایش پیدا کرده است.

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان سرهنگ سخائی - روبروی پارکینگ امور خارجه - ساختمان شماره 40 - طبقه سوم
  • کد پستی : 1136834835

  • 66746467
    66746266
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره اتحادیه

اتحادیه صنف مسافربری استان تهران با توجه به وجود تصاویری از مدیران و سوابق مستند از سال 1312 نه به صورت اتحادیه بلکه به صورت حرفه ای فعالیت داشته است. در گذشته به منظور حمل و نقل کالای پستی از اتومبیل هایی با اطاق سیمی استفاده می گردید، به تدریج با شکل گیری وسائل نقلیه و ورود کامیون و اتوبوس به بازار، مدیران موسسات باربری و مسافربری با مراجعه به اداره شهربانی و شهرداری مجوز اخذ نموده و امور حمل و نقل را در کشور انجام می دادندنمایش جزئیات

مسئولین اتحادیه