دومین جلسه روسای اتحادیه های حوزه حمل و نقل به دعوت اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری و به ریاست حسین زندی رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل درون شهری،  با حضور علی انصافی رئیس اتحادیه صنف مسافربری، حسن هاشمی رئیس اتحادیه صنف کمپرسی داران، قاسم قربانی خواه و یغمائیان رئیس و نایب رئیس اتحادیه صنف موسسات توریستی، داود محمدی رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری ، روسای اتحادیه های صنوف حمل و نقل شهرستانهای شهر ری، شمیرانات در اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری مورخ ۱۲/۱۰/۹۷ برگزار شد.

در این جلسه مدعوین به طرح و موضوعات مربوطه به شرح ذیل پرداختند

علی انصافی اظهار داشت: از موضوعات مهم این است که به تازگی اعلام داشته اند معاینه فنی خودرو های ده سال به بالا صورت نمی پذیرد حال آنکه اکثرا ناوگان حمل ونقل از ده سال به بالاست ، برای این که ناوگان معاینه فنی سالمی داشته باشد باید خودروهای به روز و سالم را جایگزین خودروهای فرسوده نمایند. راه کارها تنها جریمه کردن نیست. این درحالیست که ۹۰ در صد ناوگان حمل ونقل جابجایی بار و مسافر کارخانجات، بیمارستانها، ادارات، ارگانها، نهادها، وزارت خانه ، آموزش و پرورش و… با صنوف حمل ونقل است.

یغمائیان اظهار داشت: اتاق اصناف نماینده ای در شورای عالی ترافیک داشته باشد تا موضوعات بدون حضور اصناف مطرح و بررسی نشود.

قاسم قربانی خواه اظهار کرد: بیمه رانندگان موضوعی است که حائز اهمیت بوده و تاکنون مغفول مانده است لذا این موضوع را در اتاق اصناف مطرح و خواهان رسیدگی شدیم.

حسن هاشمی بیان داشت: هر اتحادیه ای مشکلات خود را در اتاق اصناف مطرح تا در کمیسیونها مورد بررسی و نهایتاً در جهت رفع آن اقدام گردد.

محسن محسنی بیان کرد: پروانه کسب واحدهای صنفی سیار موضوع مهمی است و باید هر چه سریعتر مورد بررسی و پی گیری قرار گیرد.

اردهالی گفت: تامین اجتماعی و بیمه رانندگان موضوع مهم و قابل پی گیری است .

قشلاقی رئیس اتحادیه حمل و نقل شمیرانات بیان داشت: شرکتهای اینترنتی تمامی صنوف را تحت تاثیر و متاسفانه کسب را مختل نموده اند باید تلاش کنیم تا جایگاه اصناف را ارتقا دهیم.

حسین زندی تاکید کرد: فضای مجازی در کشور وجود دارد تکنولوژی فراگیر است اما باید خود را همگام تکنولوژی نمود چرا که جهان در حال توسعه و پیشرفت است، اینکه در مقابل تکنولوژی مقاومت کنیم یا آنکه خود را عقب نگه داریم امری غیر عقلائی است ، باید علم خود را به روز کنیم و خود را باسرعت تکنولوژی همراه کنیم.

داود محمدی بیان داشت: مشکلات مطروحه در این جلسه بین اتحادیه های حمل و نقل مشترک است ، با ساخت اپلیکیشن که بتواند تمامی صنوف حمل و نقل را پوشش دهد انقلابی بزرگ در عرصه حمل و نقل است ، به طوریکه تمامی صنوف و اعضاء در این اپلیکیشن عضویت دارند و مردم با مراجعه به آن از تمامی خدمات و سرویس دهی کلیه صنوف حمل و نقل در همه حوزه های بار و مسافر بهره مند می شوند.

در پایان مقرر شد تا این جلسات با محوریت اتاق اصناف تهران در قالب شورای حمل و نقل بار و مسافر اتاق اصناف تهران تشکیل و برگزار گردد.

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان سرهنگ سخائی - روبروی پارکینگ امور خارجه - ساختمان شماره 40 - طبقه سوم
  • کد پستی : 1136834835

  • 66746467
    66746266
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره اتحادیه

اتحادیه صنف مسافربری استان تهران با توجه به وجود تصاویری از مدیران و سوابق مستند از سال 1312 نه به صورت اتحادیه بلکه به صورت حرفه ای فعالیت داشته است. در گذشته به منظور حمل و نقل کالای پستی از اتومبیل هایی با اطاق سیمی استفاده می گردید، به تدریج با شکل گیری وسائل نقلیه و ورود کامیون و اتوبوس به بازار، مدیران موسسات باربری و مسافربری با مراجعه به اداره شهربانی و شهرداری مجوز اخذ نموده و امور حمل و نقل را در کشور انجام می دادندنمایش جزئیات

مسئولین اتحادیه