✅ اطلاعیه شروع فعالیت اتاق اصناف تهران، اتحادیه های صنفی و واحد های صنفی کم خطر تهران طبق طرح فاصله گذاری هوشمند از ۳۰ فروردین ماه

🔸بدین وسیله به اطلاع میرساند پیرو مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و دستور استانداری تهران و همچنین با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از آن، شروع فعالیت اتاق اصناف تهران و اتحادیه های صنفی تهران از تاریخ ۹۹/۰۱/۳۰ خواهد بود.

🔸واحدهای صنفی تهران با اولویت بندی کم خطر طبق لیست طرح فاصله گذاری هوشمند که متعاقبا اعلام خواهد شد، با ثبت‎نام و تکمیل فرم تعهد در سایت وزات بهداشت(مبنی بر رعایت دستورالعمل‎های بهداشتی) و دریافت کد مجوز فعالیت از تاریخ ۹۹/۰۱/۳۰ آغاز به کار خواهند نمود.

🔸تمامی واحدهای صنفی تهران تا تاریخ ۹۹/۰۱/۳۰ مکلف به رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی در مصوبات پیشین هستند. لذا تمامی واحدها صنفی باید تا تاریخ فوق الذکر کماکان طبق مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی فعالیت نمایند.

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان سرهنگ سخائی - روبروی پارکینگ امور خارجه - ساختمان شماره 40 - طبقه سوم
  • کد پستی : 1136834835

  • 66746467
    66746266
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره اتحادیه

اتحادیه صنف مسافربری استان تهران با توجه به وجود تصاویری از مدیران و سوابق مستند از سال 1312 نه به صورت اتحادیه بلکه به صورت حرفه ای فعالیت داشته است. در گذشته به منظور حمل و نقل کالای پستی از اتومبیل هایی با اطاق سیمی استفاده می گردید، به تدریج با شکل گیری وسائل نقلیه و ورود کامیون و اتوبوس به بازار، مدیران موسسات باربری و مسافربری با مراجعه به اداره شهربانی و شهرداری مجوز اخذ نموده و امور حمل و نقل را در کشور انجام می دادندنمایش جزئیات

مسئولین اتحادیه